Дитячий столик DEL001

Дитячий столик DEL001

 
3040 грн
DEL001
В наявності
+

Елемент дитячого обладнання для дитячих майданчиків. Розрахований максимально на 8 осіб. Тут діти зможуть пограти в ляльки, розвиваючі ігри, або просто відпочити та поспілкуватися . Яскраві кольори завжди будуть вабити дітей до цього столика. Тут вона у повній безпеці.

Матеріали

Для виробництва ми використовуємо матеріали виключно високої якості і надійності.

1) Металеві труби різних діаметрів

2) Кращі німецькі та іспанські фарби, ґрунтовки та антисептик

Для більш насиченого відтінку і стійкості дерев'яних і металевих елементів, ми покриваємо дерево двома шарами високоякісної німецької фарби, а металеві елементи фарбуємо елітними глянцевими фарбами іспанського виробництва.

Перед фарбуванням дерево і метал обов'язково ґрунтується.

Вікові обмеження

Забороняється користуватися виробом дітям молодше 2 і старше 7 років.

Експлуатація продукції:Забороняється:
Продукцію рекомендується встановлювати на дитячих майданчиках, у дворах, в дошкільних та шкільних закладах, а також на приватних ділянках. Перед застосуванням необхідно ознайомити дитину з правилами користування. Для загальної безпеки рекомендована зона, ближче якої знаходитися та/або розміщувати інші вироби заборонено, становить 1,5 м. в усі боки від проекції виробу. Вага користувача не повинна перевищувати 80 кг. Встановлення даного виробу передбачає бетонування основи.Пересування по дошці виробу чи іншим конструктивним елементам, які не призначені для цього, а також використання її в інших цілях. З огляду безпеки Ваших дітей не рекомендується експлуатація виробу у разі складних погодних умов, у випадку яких існує можливість травмування дитини.

Розмір 1,5х1,5х0,5

Діаметр 1 м

Під замовлення

Не знайдено дописів

Написати відгук