Про магазин

Вітаємо Вас на сторінках інтернет-магазину товарів для дітей shustryk.com.ua - пізнаємо світ разом

Інтернет-магазин дитячих товарів "Шустрик" створений для Вас та ваших діточок! У Нас Ви можете придбати товари, що допоможуть Вам подбати про своє малятко, балувати його, пестити і леліяти!
Основна задача магазину - максимально полегшити турботу батьків про своїх діток, оскільки ми самі є батьками і розуміємо наскільки це відповідально.
Тому, ми надаємо Вам можливість, не виходячи з дому, замовити товари, які допомагають Вам у догляді за дитиною,гратись з ним, навчати, і які Ви потребуєте мало не щодня. Тепер Вам не потрібно хвилюватися про те - коли і хто доставить Вам все необхідне. Інтернет-магазин "Шустрик" потурбується, щоб Ви вчасно отримали своє замовлення.
Ми піклуємося про Ваших дітей, тому працюємо лише з надійними, що зарекомендували себе, відомими постачальниками, відбираючи лише найкращі товари. Товари перевірені нашими власними дітьми!

Приділяйте більше часу своїм діткам, а не біганині по магазинам!!!

ЗАМОВЛЯЙТЕ У НАС - І НЕ ГАЙТЕ СВІЙ ЧАС!!!

Ми пропонуємо дитячі товари від народження.

Асортимент дитячого магазину:
іграшки

товари для діток

книги цікавинки

комплекс для розвитку дитинита багато інших товарів.

Ми працюємо для «найдорожчих», тому насамперед стараємось надавати якісні послуги, а також забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Крім того ми пропонуємо підтримку придбаних у нас речей протягом усього терміну експлуатації.

«Чому покупці обирають інтернет-магазин товарів для дітей www.shustryk.com.ua»? Першою перевагою є доступні ціни і великий асортимент товарів, який постійно поповнюється, наявність 90% товарів на складах та швидке обслуговування.Ще однією нашою перевагою є можливість оформлення замовлення в один клік, а також швидка доставка за вказаною адресою.В магазині працює система бронювання і система індивідуальних замовлень, тобто підбір товару за вказаними параметрами.(Наприклад підбір дитячого візочка з вказаною вагою, шириною колісної бази, комплектацією…)Ми пропонуємо обслуговування придбаних у нас речей. В продажі також присутні різноманітні аксесуари і додатки до товарів, що куплені у нас.З 2015 року ми доступні у всіх соц. мережах. З нетерпінням чекаємо на ваші відгуки, побажання і зауваження. Усі відвідувачі мають можливість отримувати наші новинки і акційні пропозиції.
У 2016 році плануємо створити на нашому сайті www.shustryk.com.ua багато цікавих рубрик, а також інтернет–опитування.

Ваші позитивні відгуки та посмішки – наша найкраща нагорода!!! А на постійних покупців чекають приємні подарунки та знижки.

Асортимент дитячого магазину:

іграшкитовари для дітоккнигицікавинкикомплекс для розвитку дитинита багато інших товарів.
"Шустрик" - це понад 10 000 товарів для активного розвитку дітей за цінами кращих виробників України та Офіційних Представництв імпортних Брендів! Географія покупців - вся Україна. Ми співпрацюємо із закладами раннього розвитку та школами прогресивного батьківства, дитячими садочками та навчальними закладами, беремо участь у міжнародних та національних виставках, спеціалізованих семінарах, відслідковуємо усі значимі події галузі та інформуємо наших клієнтів!
Вже не один рік ми працюємо на ринку дитячих товарів для активного розвитку, в т.ч. дерев'яних розвиваючих іграшок та конструкторів, спортивних комплексів та майданчиків, екологічних дерев'яних меблів, дитячого транспорту.

Інтернет-магазин "Шустрик" завжди проявляє високий інтерес до розвиваючих рішень і пріоритетно пропонує, наприклад, в сегменті дерев'яної розвиваючої іграшки, меблів, спорткомплексів - продукцію саме українсьокого виробництва! Нам важливо і приємно представляти сертифіковані товари українського виробника, пропонувати покупцям екологічні, корисні та безпечні рішення!
В напрямку "Товари для дітей" - це пропозиції світових лідерів, якість товарів яких перевірена десятиліттями (електромобілі, веломобілі, біговели, педальний транспорт, автокрісла, дитячі валізки, аксесуари в авто).

Інтернет-магазин "Шустрик" є центром товарів для активного розвитку і зорієнтований на потреби прогресивних батьків!

Запрошуємо і Вас зробити свій вибір!