Ціна
грн  –  грн
  • 303грн
  • 2365грн

Дитячі палатки

Дитячі палатки

Огляди

Дані не знайдено

Нове повідомлення

Дитячий намет - мрія кожного малюка
Це іграшки, які допомагають дитині створити свій маленький світ, недоступний дорослим, де можна грати, мріяти, проводити час в своє задоволення і просто відпочивати.

Ігровий текстильний будиночок являє собою легку конструкцію, яка тримає форму завдяки гнучкому тонкому каркасу, зробленого з міцного пластику. Такі іграшки дуже компактно складаються і не займають багато місця при зберіганні. Складений будинок можна на час скласти, щоб дитина ним знову зацікавився.
У цій категорії товарів є багато наметів різних кольорів і на будь-який смак - великі чи маленькі, з зображеннями казкових персонажів або улюблених героїв мультфільмів. Товари для дівчаток зазвичай забарвлені в ніжні тони, на них зображені квіти або інші картинки. Іграшки для хлопчиків бувають зроблені у вигляді машинок або паровозиків, військових наметів, замків. Варіантів може бути безліч.

Будиночки бувають різної форми - від класичного куба або конуса до складної конструкції з тунелем. Деякі з них стилізовані під вигляд тварин, грибочків, ягід та інших предметів. З деякими наметами в комплекті поставляються пластикові кульки, тому дитина зможе відразу ж пограти. Ряд товарів поставляється в спеціальній сумочці, в якій можна зручно зберігати іграшку.

Дитячий будиночок-намет - універсальний варіант
Такі намети можна використовувати не тільки в квартирі, адже можна легко і швидко розбити свій "табір" в суху погоду на пікніку і насолодитися атмосферою справжнього походу. Спеціальні дитячі будиночки можуть принести величезне задоволення дитині і стати прекрасною альтернативою спорудам з ковдр, стільців, крісел, книг і інших підручних предметів, якими часто користуються діти. У гарний казковий намет завжди можна запросити своїх друзів, щоб пограти разом, більшість виробів мають відповідний для цього розмір.

Купити дитячі намети на будь-який смак за доступними цінами ви можете в нашому інтернет-магазині Шустрик з доставкою по всій Україні.