Ціна
грн  –  грн
  • 419грн
  • 6241грн
Вікова категорія

Дитячі парти

Дитячі парти

Огляди

Дані не знайдено

Нове повідомлення

Дитячі парти - важлива частина меблів в кімнаті маленького школяра
Роки навчання і підготовки до нього стануть дійсно чудовими, якщо дитина їх проведе за ідеальною партою. Щоб зберегти поставу, не зіпсувати зір і отримати максимум зручності при користуванні одним з найпоширеніших дитячих предметів меблів, батькам потрібно уважно поставитися до вибору та встановлення комплекту шкільних меблів, в який зазвичай входять багатофункціональна парта/стіл і стільчик/стілець-крісло.

Відомі меблеві гіганти залучають до співпраці дизайнерів, психологів, використовують сучасні технології і матеріали, щоб кожна дитина могла себе відчути впевнено і комфортно на своєму першому робочому місці. Тому всі дитячі парти, представлені в каталозі нашого інтернет-магазину, як і стільці, в першу чергу характеризуються естетично привабливим зовнішнім виглядом. Вони мають компактний і при цьому зручний розмір, що є перевагою для малогабаритних квартир, плавні контурні лінії, які виключають можливість отримання травм, веселе забарвлення, позитивно впливає, на думку дитячих психологів, на стимуляцію розумової активності дитини, і набір додаткових пристосувань у вигляді підставки для ніг, поличок і ящиків. Причому найчастіше стільниці та інші деталі комплекту прикрашені оригінальними зображеннями або зображеннями букв алфавіту або цифр. Популярністю сьогодні користуються моделі-трансформери, елементи конструкцій яких можуть бути подвійного призначення, тобто дверцята шафки від легкого дотику перетворюється в мольберт або стільниця стає майданчиком для гри в слова.

Вибирай парту правильно
Завдяки продуманій конструкції батькам досить купити дитячу парту один раз на кілька років. Регулювання висоти столу і стільця робить такий меблевий гарнітур зручним для дитини будь-якого зросту і комплекції, а також дозволяє швидко вирішувати проблему зміни росту з плином часу. Ми пропонуємо також купити дитячі парти, які прийнято називати столами. Різниця полягає в тому, що столи обладнані стільницею, яка розміщується горизонтально, у парт ця деталь розташована під нахилом. У нашому каталозі представлені моделі не тільки зі стаціонарно встановленої стільницею, але і з регульованою по нахилу. Вся дитячі меблі, представлена ​​в каталозі, виконані з високоякісного матеріалу, який відрізняється якістю розрахованою на можливий механічний вплив або вплив агресивних середовищ (барвників, чорнила і т. д.), і не вимагає особливого догляду. Крім того, деревина і пластик, використовувані при виробництві у наших постачальників, проходять попереднє тестування і абсолютно екологічно безпечні. Тому купити дитячу парту у нас - це значить забезпечити свою дитину гарантовано безпечним предметом меблів.