Скидки - Акционные товары
Ціна
грн  –  грн
  • 245грн
  • 28408грн
Вікова категорія

Електромобілі

Дитячі електромобілі в Shustryk.com.ua - подарунок майбутньому гонщику

Якщо хочете не тільки зробити незабутні подарунок своєму малюкові, але і допомогти йому в розвитку - дитячий електромобіль - саме те, що вам в цьому допоможе.

 

Дитячі електромобілі в Shustryk.com.ua - подарунок майбутньому гонщику

Якщо хочете не тільки зробити незабутні подарунок своєму малюкові, але і допомогти йому в розвитку - дитячий електромобіль - саме те, що вам в цьому допоможе.

У нашому каталозі представлено понад 1000 різноманітних моделей різного дитячого транспорту:

  • на пульті управління,
  • з музикою,
  • з ременями безпеки,
  • одномісні та двомісні електромобілі,
  • і т.д

Вибираючи з великої кількості модельного ряду, необхідно визначитися з характеристиками і ціновим діапазоном автомобіля. Що стосується вартості, то, як правило. електромобілі для дітей стартують від 500 грн і до 15000-20000 грн.

За ціну в 500 грн - 600 грн вам будуть доступні машинки, які оснащені ременями безпеки, акумулятор на 6 вольт і максимальна вага, з яким машинка впорається - 20 кг. Також, важливо враховувати вік дитини, при цьому розуміючи, що дитині від 1-року до 3 років - це один тип електромобілів, для тих, хто постарше (від 4-х і до 6-ти років) необхідні машини потужніші і з більшою вантажопідйомністю

Купуючи електромобіль, завжди можете звернутися до нашого онлайн-консультанту за допомогою при виборі відповідної моделі.

Асортимент: нюанси вибору

Якщо розглядати модельний ряд, то можна виділити:

  • Квадроцикли. Для дитини 2-х - 3-х років не варто купувати відразу потужні квадрики, краще зупинити вибір моделі що містить 12-ти вольтний акумулятор, наявністю пульта управління, а також можливістю перемикати швидкість з повільної на швидку;
  • Джипи на акумуляторі. Багато з них - це майже точні копії справжніх Range Rover, Porshe, а деякі моделі джипів здатні набирати швидкість в 10 км/год за 4-5 секунд.
  • Мотоцикли та картинги. Принцип роботи їх не відрізняється від решти дитячого транспорту. Відмінності в потужності акумуляторів і наявності додаткових страхуючих коліс.

Якщо ви вирішили купити дитячий електромобіль, то в нашому каталозі представлений величезний асортимент. Користуючись фільтрами, ви можете вибрати найбільш підходящий електромобіль саме вашій дитині.

Доставка здійснюється як в великі міста України: Київ, Львів, Одеса, Харків, Запоріжжя, Дніпро, так і інші менш населені точки.