Материал корпуса
Производитель
Тип саней
Ціна
грн  –  грн
  • 42грн
  • 2130грн
Вікова категорія

Зимове катання

Снігокати, Санки

Огляди

Дані не знайдено

Нове повідомлення

Санки та снігокати - щастя і море позитивних емоцій для дітей
Згадайте це задоволення, родом з дитинства, коли їдеш з гірки на своїх санчатах: вітер дме в обличчя, очі сльозяться, але щастя просто немає меж. Недарма дитячі санки і снігокати чи не найпопулярніший товар для малюків в зимовий період. Батьки хочуть відкрити для свого чада світ дивовижних розваг, які назавжди залишаться в його пам'яті, тому купити дитячі санки на зиму - важлива місія.

Сьогодні вас вразить велика кількість варіантів. Це - дитячі снігокати з різних матеріалів, з різною комплектацією, дизайном, кольором і так далі. Кожен малюк може стати щасливим володарем саме тієї, яка найбільше йому сподобається. У всьому цьому різноманітті досить складно не заплутатися.

Дитячі санки і снігокати в Україні
У магазині «Шустрик» можна купити недорогі санки з високими бортами, ременями безпеки і внутрішнім сидінням. Легкі, яскраві і зручні дитячі санки зроблені з міцної протиударної і морозостійкої пластмаси, не вимагають особливого догляду і займають мало місця при зберіганні. Дітей старше 6 років батьки можуть порадувати більш серйозним зимовим транспортом і купити швидкий і мобільний снігокат з рульовим керуванням, гальмівною системою і буксирним пристроєм. Розробники продумали безпеку снігокатів, забезпечили їх м'якими теплими сидіннями, а дизайнери домоглися барвистого і оригінального оформлення, використовуючи образи улюблених героїв комп'ютерних ігор і мультфільмів. Дорослі можуть залучити дитину до складання снігокату по інструкції, що додається, пояснити роль і принцип роботи керма і гальма. Керуючи снігокатом, дитина не тільки проводить час на свіжому повітрі і зміцнює здоров'я, він і вчиться бути уважним, обережним, відповідальним за свою і чужу безпеку.