Виробник
Колір
Ціна
грн  –  грн
  • 660грн
  • 2070грн

Ходунки

В інтернет магазині Шустрик ви можете купити дитячі ходунки з доставкою в місто Львів, Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Харків та ін. міста

В інтернет магазині Шустрик ви можете купити ходунки для вашої дитини. Є різні види дитячих ходунків які дозволять вам подбати про ваше маля. Також важливо для всіх батьків з якого віку можна їх використовувати.

Класичні ходунки - ваша дитина зможе самостійно без підтримки пересуватися в приміщенні, грати, тим самим буде зміцнювати свої ніжки і вчитись ходити.

Ходунки-трансформери це один з видів дитячих ходунків. Тут поєднуються функції звичайних ходунків і гойдалки тому дуже часто зупиняються саме на даному варіанті. За рахунок зручного сидіння ваша дитина зможе не тільки вчиться ходити, але і зможе грати в таких ходунках так як часто є можливість встановити спеціальну панель з іграшками і також регулювати висоту при необхідності.

Ходунки - каталки один з улюблених видів ходунків для дітей коли вони вже можуть самостійно стояти і вже починають ходити. Ваша дитина буде себе почувати більш вільно і зможе переключитися на інші ігри і повертатися до ходунків коли захоче.

Стрибуни це свого роду тренажер для дитини. За рахунок пружних ременів яке кріпляться в дверному отворі ваша дитина отримає багато радості від активного руху, що б не робила дитина вона завжди буде знаходитись у вертикальному положенні, завдяки чому покращиться координація рухів вашого малюка.