Ціна
грн  –  грн
  • 80грн
  • 5274грн

Крісло для годування

Крісло для годування

Крісло для годування

Якщо ваша дитина вже почала сидіти, значить вам потрібно вже подумати про крісло для годування. Є дуже багато переваг у використанні таких стільчиків, які ви можете купити для своєї дитини.

Стільчики для годування поділяються на:

Класичне крісло - призначений для дітей від декількох місяців до 3 років.У більшості моделей є можливість регулювати висоту і нахил спинки, також є можливість зняти стільницю, що дозволить дитині не просто сидіти, а й грати в ньому.

Крісло трансформер для годування, напевно найпопулярніший варіант дитячих стільчиків. Вони дуже зручні у використанні і не займають багато місця, при умові що він у складеному вигляді.Стільчик трансформер легко можна перетворити у звичайний стільчик і парту, а в деяких моделях з нього можна зробити міні ліжко. Такий стільчик можна використовувати набагато довше, навіть коли дитині вже 4-5 років.

Стільчик годування для новонароджених (вони дуже схожі на шезлонги) ви зможете використовувати відразу після народження дитини. Перевага такого стільчика в тому, що дитина в ньому може лежати як в ліжечку, також ви можете регулювати кут нахилу спинки, коли дитина вже зможе сидіти.

Навісний стільчик для годування дуже зручний буде в тих випадках коли у вас вдома мало місця або ви перебуваєте в гостях. Він займає дуже мало місця. Навісний стільчик можна прикріпити до столу, але потрібно бути дуже уважним при монтуванні щоб стіл добре стояв.

Крісло для годування - Бустер. Такий стільчик ви легко можете прикріпити до звичайного крісла або будь-якої іншої поверхні за допомогою ременів. Він буде незамінний, якщо у вас не вистачає місця для використання окремого стільчика.