Ціна
грн  –  грн
  • 64грн
  • 10011грн
Вікова категорія

Товари для дівчаток

Огляди

Дані не знайдено

Нове повідомлення

Товари для дівчаток

Однією з найбільш популярних іграшок для дівчаток завжди була лялька. А якщо ще й лялька або пупс з аксесуарами, одягом, меблями, будиночками та колясками, то будь-яка маленька принцеса буде у захваті. Інтернет-магазин shustryk.com.ua зможе приємно порадувати будь-яку дівчинку. Крім того, задля кращого пошуку, враховуючи вік і вподовання вашої малечі, товари для дівчаток розділені на кілька категорій : серед який окремим розділом є саме ляльки, пупси, а також виділено аксесуари і коляски для ляльок. Крім того, окремо можете вибрати будиночки, меблі та замки для гри з улюбленою лялькою.

Також , в інтернет-магазині «Шустрик» широко представлені ігрові набори для дівчаток, де враховуючи уподовання вашої дитини можна обрати різноманітні тематичні набори : маленького лікаря, перукаря, набори посуду та побутової техніки, тощо. Улюбленою з ігрових наборів найчастіше є кухня,  Вона подекуди в точності копіює дорослу в мініатюрному вигляді, з великою кількістю аксесуарів і кухонною побутовою технікою.

А яка ж дівчинка без сумочки чи власної косметики? Тому, ми пропонуємо величезний вибір аксесуарів та біжутерії для дівчаток різного віку.

Всі іграшки, представлені в інтернет магазині «Шустрик» shustryk.com.ua, виготовлені з якісних та екологічно чистих матеріалів, що відповідають нормам безпеки.