Скидки - Акционные товары
Ціна
грн  –  грн
  • 5грн
  • 5065грн
Вікова категорія

Настільні ігри

В інтернет магазині Шустрик ви зможете купити Настільні ігри з доставкою в місто Львів, Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Харків и др

Огляди

Дані не знайдено

Нове повідомлення

Здається, що з появою гаджетів та комп’ютерних ігор, діти зовсім не цікавляться настільними іграми. Проте така думка хибна. Провівши аналіз з продажу дитячих настільних ігор можна зробити висновок, що інтерес не меншає не тільки до класичних ігор, таких як шахмати, шашки та нарди, а й все більше цікавляться як логічними настільними іграми, так і спортивними. Подекуди навіть організовують чемпіонати з настільного футболу чи настільного хокею. Так, купивши своїй дитині настільну гру ви не тільки займете її вільний час, але й допоможете їй розвинути пам'ять, логічне мислення, пробудите в ній прагнення і волю до перемоги.

Цікавою буде настільна гра, якщо ви купите її і для дорослих. Монополія чи твістер, шахи чи шашки, настільний морський бій чи футбол стануть приємним часопроведенням на тематичній вечірці чи в сімейному колі.

Так, ви можете придбати будь-яку настільну гру, не відходячи від монітору. Для цього вам тільки потрібно завітати на сайт інтернет-магазину «Шустрик», вибрати улюблену гру і заповнити бланк замовлення. Для отримання додаткової інформації ви зможете звернутися на гарячу лінію інтернет-магазину, телефони якої вказані на нашому сайті. Наші менеджери радо допоможуть обрати вам гру і відправлять ваше замовлення в будь-який куточок України за допомогою Нової Пошти, Інтайму чи Укрпошти. Заходьте і обирайте, асортимент і різноманітність  дитячих настільних ігор : футболу, хокею, шахів, шашок, лото та інших вас приємно здивують.