Триколісний велосипед Best Trike аналог Crosser T-350, салатовий

Триколісний велосипед Best Trike аналог Crosser T-350, салатовий

 
3355 грн
342425006
В наявності
+

Триколісний велосипед Best Trike аналог Crosser T-350, салатовий

Ця модель триколісних велосипедів є новинкою 2017 року з принципово новим підходом в дизайнерському рішенні оновлених механізму "Батьківського контролю" і основних деталей рами, що виділяє її серед інших моделей триколісних велосипедів. Дана модель не має аналогів на ринку комбінує в собі елементи, як повноцінного трьох колісного велосипеда, так і механізму "Батьківського контролю" з жорсткою посиленою ручкою як у дитячої коляски, з регуліроемой по висоті ручкою і зміною кута нахилу спинки. Сама рама отримала великий вигин, що істотно збільшило її надійність і термін служби. Сидіння виконане з жорсткого пластика з м'яким чохлом.

Механізм розвороту на 180 градусів відсутня. Регулювання кута нахилу спинки виконана попрінципу коляски на спеціальному тканинному механізмі з залізним фіксатором навколо ручки. На спинці розташованим ремені безпеки для надійної фіксації малюка. Дах має два положення регулірокі з розташованої на задній частині сіткою. Ручка "Батьківського контролю" має ширину 5 см і товщину 2 см у вигляді овального профілю дощенту рами. Максимальна висота ручки від підлоги 115 см, мінімальна 100 см. Ручка покрита м'яким матеріалом який вбирає вологу і не дає рукам ковзати. У задній частині розташована невелика сітчаста корзина на липучках, які можна швидко зняти або встановити назад. На кермі рассположена інтерактивна панель в вигляді передньої частини гоночного автомобіля. Дана панель працює від трьох батареї типу АА і включає в всебе кнопки включення світла, аварійної зупинки, сигналу, поворотів вліво і вправо, а також ключ запалювання при повороті якого видається звук запуску двгателя як у справжнього автомобіля. Висота керма від підлоги 60 см, ширина 40 см. Ручки виконані з м'якої гуми d = 3.5 см. Переднє колесо має d = 29 см, ширина 6 см. Диски виконані з жорсткого пластика з алюмінієвих ребрами. Висота сидіння від підлоги 40 см. Діаметр задніх коліс 26 см. Також в даній моделі на передньому колесі встановлений перемикач "Вільні ніжки", що дозволяє маляті не крутити педалі і не прибирати ніжки на підставку.

У комплекті поставляються додаткові пластикові підніжки до тих, що меют на рамі, що озволяет навіть самим маленьким діткам відчувати себе комфортно під час катання. Головною особливістю даної моделі є абсолютно новий механізм перемикання обертання керма в вільне положення незалежно від переднього колеса. Така механічесткая доопрацювання функціональності велосипеда дозволяє батькам повністю контролювати напрям руху не залежно від того куди буде повернений сам кермо. Сам механиз розташований на з'єднанні керма з рамою і приводитися в дію підняттям пластикової кнопки вгору або опускання її в низ.

Вага: 9,8 кг

Не знайдено дописів

Написати відгук